ISBN: 9789025309169
Bekijk boek
Het boek Jaren Van Verandering van de auteur Han Lorzing is 2 maal gevonden, 0 maal nieuw en 2 maal tweedehands. "Jaren Van Verandering" is tweedehands te koop vanaf € 7,50 bij www.deboekenhoeve.nl.
![]() |
Aanbieder
www.deboekenhoeve.nl |
Han Lörzing | jaren van verandering | nederland tussen 1945 en 2014. Jaren van verandering is een tijdreis door het Nederland van de laatste zeventig jaar. Het is onze geschiedenis door de ogen van een geïnteresseerde en verbaasde medebewoner: was dit ons land, en nog maar zo kort geleden? Het lijkt geschreven met de blik van een antropoloog die verslag uitbrengt van een heel merkwaardige stam in een ver en vreemd gebied.Want vreemd waren die jaren, de tijden dat je in de bioscoop mocht roken, met een flinke slok op achter het stuur mocht zitten en geen idee had hoe een paprika smaakte. Waarin vrouwen niet zelfstandig hun handtekening onder een contract mochten zetten en ontslag moesten nemen als ze zwanger raakten. Grote stukken stad werden gesloopt voor een metro of een rijtje statusgebouwen. Veel is herkenbaar en roept vaak ontroering op: wat mooi, en raar, dat dit ons land was! En dat blijkt niet alleen uit de tekst, maar ook uit de verbazingwekkende foto’s.ISBN: 9789025304720 Paperback - Athenaeum - Amsterdam - 2014 - 543 pag. Gebruikte softcover in zeer goede staat.
|
Prijs
€ 7,50 |
Bekijk boek |
![]() |
Aanbieder
Bol.com |
ISBN
9789025304720
Soort boek
Paperback Jaren van verandering is een tijdreis door het Nederland van de laatste zeventig jaar. Het is onze geschiedenis door de ogen van een geïnteresseerde en verbaasde medebewoner: was dit ons land, en nog maar zo kort geleden? Het lijkt geschreven met de blik van een antropoloog die verslag uitbrengt van een heel merkwaardige stam in een ver en vreemd gebied.<br /><br />Want vreemd waren die jaren, de tijden dat je in de bioscoop mocht roken, met een flinke slok op achter het stuur mocht zitten en geen idee had hoe een paprika smaakte. Waarin vrouwen niet zelfstandig hun handtekening onder een contract mochten zetten en ontslag moesten nemen als ze zwanger raakten. Waarin homo's "van de verkeerde kant' waren. Grote stukken stad werden gesloopt voor een metro of een rijtje statusgebouwen.<br /><br />Veel is herkenbaar en roept vaak ontroering op: wat mooi, en raar, dat dit ons land was! En dat blijkt niet alleen uit de tekst, maar ook uit de verbazingwekkende foto's.
|
Prijs
€ 46,50 |
Bekijk boek |