> > > > > beheer-van-informatiesystemen

Maarten Looijen - Beheer Van Informatiesystemen

Het boek Beheer Van Informatiesystemen van de auteur Maarten Looijen is 2 maal gevonden, 1 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Beheer Van Informatiesystemen" is nieuw te koop vanaf € 33,00 bij Bol.com. "Beheer Van Informatiesystemen" is tweedehands te koop vanaf € 48,50 bij Bol.com.

Nieuw (1) vanaf € 33,00 bij Bol.com Toon 1 nieuw boek
Tweedehands (1) vanaf € 48,50 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.

Andere auteurs

We hebben Beheer Van Informatiesystemen ook gevonden geschreven door andere auteurs:

Beheer Van Informatiesystemen

Nieuw
We hebben 1 nieuw boek gevonden
Beheer Van Informatiesystemen

Type: Paperback
ISBN: 9789044007077
Levertijd: 2

Aanbieder:
€ 33,00
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789462450936
   
Soort boek
Paperback


De informatie- en communicatietechnologie (ICT) heeft de informatiesystemen almaar complexer gemaakt. Bedrijfsprocessen zijn niet meer uit te voeren zonder die systemen. Hoewel dit geen nieuw geluid is, valt niet te ontkennen dat de hausse in vernieuwing continue doorgaat. Niet zelden is die vernieuwing een allegaartje. Dit treft het beheer van een grote verscheidenheid aan informatiesystemen waar voortdurend ingespeeld dient te worden op nieuwe ideeën en ontwikkelingen om de bedrijfsprocessen optimaal te ondersteunen. <br />Voor onderwijs en praktijk is het een uitdaging om daar professioneel en praktisch om te gaan. Deze nieuwe editie van Beheer van Informatiesystemen is volledig herzien en geeft een actueel zicht op het hedendaags beheer van <br />informatiesystemen. <br />Een greep uit de vele onderwerpen: <br />* Beheervraagstukken <br />* Bedrijfsprocessen <br />* Functioneel beheer <br />* Kostenbeheersing <br />* Beheermethodieken <br />* Websites/webapplicaties <br />* 80/20-principe <br />* Beveiliging <br />* Green computing <br />* Virtualisatie <br />* Six Sigma <br />* Applicatiebeheer <br />* Cloud computing <br />* ICT-schroot <br />* Duurzaamheid <br />* Competenties <br />* Casus <br />* Stappenplan <br /> <br />Beheer van Informatiesystemen is een leerboek dat bestemd is voor het middelbaar en hoger onderwijs. Per hoofdstuk zijn daarvoor leerdoelen en opgaven opgesteld. Daarnaast is het boek relevant voor iedereen die in de <br />praktijk bij beheeronderwerpen is betrokken, hetzij op management, hetzij op uitvoerend niveau. <br /> <br />De auteurs <br />Prof. dr. ir. Maarten Looijen is emeritus hoogleraar Informatiestrategie en Beheer van Informatiesystemen aan de TU Delft. Sinds 2002 is hij Rector van het door hem opgerichte instituut 'Osei Tutu II Institute for Advanced ICT <br />Studies' in Ghana, dat een MSc programma biedt. Hij heeft nationaal en internationaal rijke ervaring opgedaan en heeft veel publicaties over beheeronderwerpen geschreven. <br />Dr. Louis van Hemmen is initiatiefnemer van BitAll b.v. Hij vervult daar de rol van adviseur, trainer en coach op het vakgebied beheer. Met name hebben informatiemanagement en business IT alignment (BitAl) zijn aandacht en interesse. Ook hij heeft nationaal en internationaal veel ervaring opgedaan en verschillende publicaties hierover op zijn naam staan.
Prijs
€ 48,50
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Maarten Looijen
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (1)
€ 27,20
Tweedehands (0)
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 12,50
Nieuw (1)
€ 30,79
Tweedehands (0)