> > > > > samenleven-met-overtuigingen

Patrick Loobuyck - Samenleven Met Overtuigingen

Het boek Samenleven Met Overtuigingen van de auteur Patrick Loobuyck is 2 maal gevonden, 0 maal nieuw en 2 maal tweedehands. "Samenleven Met Overtuigingen" is tweedehands te koop vanaf € 37,21 bij Bol.com.

Tweedehands (2) vanaf € 37,21 bij Bol.com Toon 2 tweedehands boeken
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 2 tweedehands advertenties gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789463371438
   
Soort boek
Hardcover


Wat moeten mensen weten als ze zich vandaag ernstig en genuanceerd met levensbeschouwelijke thema?s willen inlaten? Dat is de ambitieuze vraag van waaruit dit boek is ontstaan. Ondanks de secularisering zijn religie, levensbeschouwing en diversiteit nog steeds onderwerp van debat. Vooral de spanningsverhouding met de democratische uitgangspunten en met de wetenschappelijke verworvenheden zijn terugkerende thema?s. Samenleven met overtuigingen biedt een overzicht van de belangrijkste levensbeschouwingen en biedt achtergrondinformatie bij het levensbeschouwelijke landschap zoals het zich vandaag toont op wereldvlak, in Europa en in Belgi?. Vervolgens wordt aandacht besteed aan de historische achtergrond en politiekfilosofische betekenis van godsdienstvrijheid, tolerantie en overheidsneutraliteit, en aan de plaats die levensbeschouwing in een liberale, democratische rechtsstaat kan krijgen. Tot slot biedt het boek ook een grondige aanzet tot reflectie over religie, levensbeschouwing en wetenschap. Levensbeschouwelijke diversiteit is brandend actueel, maar de hevigheid waarmee hierover wordt gesproken is vaak niet recht evenredig met de kennis van zaken. Dit boek heeft de bedoeling om te informeren en bij te dragen aan een elementaire levensbeschouwelijke geletterdheid. Het is een must voor iedereen ? gelovig, twijfelaar of ongelovig ? die ge?nformeerd het debat over levensbeschouwing en het samenleven in diversiteit wil volgen of eraan wil deelnemen.
Prijs
€ 37,21
Bekijk boek
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789057184352
   
Soort boek
Hardcover


Wat moeten mensen weten als ze zich vandaag ernstig en genuanceerd met levensbeschouwelijke thema's willen inlaten? Dat is de ambitieuze vraag van waaruit dit boek is ontstaan. Ondanks de secularisering zijn religie, levensbeschouwing en diversiteit nog steeds onderwerp van debat.<br /> <br />Samenleven met overtuiging(en) biedt een overzicht van de belangrijkste levensbeschouwingen en geeft achtergrondinformatie bij het huidige levensbeschouwelijke landschap wereldwijd. Vervolgens wordt aandacht besteed aan de historische achtergrond en politiek-filosofische betekenis van godsdienstvrijheid, tolerantie en overheidsneutraliteit, en aan de plaats die levensbeschouwing in een liberale, democratische rechtsstaat kan krijgen. Tot slot is het boek een grondige aanzet tot reflectie over religie, levensbeschouwing en wetenschap.<br /> <br />Levensbeschouwelijke diversiteit is brandend actueel, maar de hevigheid waarmee erover wordt gesproken is vaak niet recht evenredig met de kennis van zaken. Dit boek wil informeren en bijdragen aan een elementaire levensbeschouwelijke geletterdheid. Het is een must voor iedereen - gelovig, twijfelend of ongelovig - die ge?nformeerd het debat over levensbeschouwing en het samenleven in diversiteit wil volgen of eraan wil deelnemen.
Prijs
€ 51,64
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Patrick Loobuyck
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 26,99
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 46,79
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 17,50