> > > > > celine-en-de-kolonie-van-collaborateurs

Christophe Malavoy - Céline En De Kolonie Van Collaborateurs

Het boek Céline En De Kolonie Van Collaborateurs van de auteur Christophe Malavoy is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Céline En De Kolonie Van Collaborateurs" is tweedehands te koop vanaf € 29,95 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 29,95 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789490759872
   
Soort boek
Hardcover


Verstripping van de ‘Duitse trilogie’ van Louis-Ferdinand Céline over zijn vlucht in 1944 uit Frankrijk. <br /><br />De vermaarde schrijver van Reis naar het einde van de nacht was tevens een berucht antisemitische polemist. Na de landing van de geallieerden in Normandië nam hij, in het spoor van maarschalk Pétain, de benen naar Duitsland. Daar zien we Céline in het kasteel van Sigmaringen, het toevluchtsoord van de kopstukken van het Vichy-regime, waar hij is aangesteld als arts van de Franse collaborerende elite.<br /><br />In de wervelende tekenstijl van de gebroeders Brizzi, die naam maakten met hun animatiewerk, worden we meegevoerd in een typisch Céliniaans universum met tierige waanbeelden en nachtmerrieachtige visioenen, die sensueel, vrijmoedig en poëtisch zijn verbeeld.
Prijs
€ 29,95
Bekijk boek