> > > > > asterios-polyp

David Mazzucchelli - Asterios Polyp

Het boek Asterios Polyp van de auteur David Mazzucchelli is 3 maal gevonden, 2 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Asterios Polyp" is nieuw te koop vanaf € 30,99 bij Bol.com. "Asterios Polyp" is tweedehands te koop vanaf € 28,30 bij Bol.com.

Nieuw (2) vanaf € 30,99 bij Bol.com Toon 2 nieuwe boeken
Tweedehands (1) vanaf € 28,30 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Nieuw
We hebben 2 nieuwe boeken gevonden
Asterios Polyp

Type: Pocket
ISBN: 9780307377326
Levertijd: 8

Aanbieder:
€ 30,99
Asterios Polyp

Type: Hardcover
ISBN: 9788416131112
Levertijd: 21

Aanbieder:
€ 34,99
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789054922971

Soort boek
Hardcover

In deze epische beeldroman wordt de rijkheid van de traditionele roman gecombineerd met de beste moderne kunst. Asterios Polyp is een man van middelbare leeftijd, een redelijk succesvol architect en een onverbeterlijke vrouwenversierder. Maar wanneer zijn appartement in New York in vlammen opgaat, staat zijn leven op zijn kop.<br />Schijnbaar onaangedaan laat hij zijn woning achter en verhuist hij impulsief van de grote stad naar het platteland.<br />Langzamerhand komt de lezer achter de beweegredenen van deze fascinerende hoofdpersoon. Via flashbacks<br />wordt Hana geïntroduceerd, een slimme, lieve vrouw met wie Asterios zijn leven deelde. Maar nu is ze<br />weg. Heeft Asterios haar verlaten of weggedreven? Wat is er met haar gebeurd? Leeft ze nog wel?<br />Asterios Polyp van David Mazzucchelli is een onbetwist hoogtepunt op het gebied van de graphic novel een<br />ontroerende, prachtig getekende en geschreven roman, waarin de grote thema s niet worden geschuwd.
Prijs
€ 28,30
Bekijk boek

Andere populaire boeken van David Mazzucchelli
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (1)
€ 38,99
Tweedehands (0)
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 66,45