Jorge Mario Bergoglio - God Is Jong

Het boek God Is Jong van de auteur Jorge Mario Bergoglio is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "God Is Jong" is tweedehands te koop vanaf € 19,90 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 19,90 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.

Andere auteurs

We hebben God Is Jong ook gevonden geschreven door andere auteurs:

God Is Jong

Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9782808102841
   
Soort boek
Onbekende bindwijze


Paus Franciscus onderzoekt de betekenis van jongeren <br />voor de toekomst van de Katholieke Kerk. Hij doet in dit <br />boek een urgente oproep aan gelovigen van alle generaties <br />om samen te werken aan een betere wereld. <br />Sinds zijn verkiezing heeft paus Franciscus de Katholieke <br />Kerk nieuwe kracht gegeven en is hij een van de meest <br />populaire wereldleiders geworden. Nu, in dit bijzondere <br />interview, herinnert Zijne Heiligheid de katholieken van alle <br />generaties hieraan: ‘God is jong; Hij is altijd nieuw.’ God <br />heeft de energie, de spontaniteit en het verlangen naar <br />verandering – jeugdige kwaliteiten die ingezet kunnen <br />worden om de vele problemen die de Katholieke Kerk en <br />de wereld ondervinden op te lossen. In dit inspirerende <br />boek is Paus Franciscus’ oplossing voor die uitdagingen <br />eigenlijk eenvoudig: ‘een revolutie van tederheid’ die <br />mensen van alle leeftijden verenigt in hun missie om de <br />wereld te hervormen en te herscheppen. <br />'God is jong! God is de Eeuwige die buiten de tijd staat, <br />maar wel in staat is om zichzelf en alle dingen voortdurend <br />te vernieuwen en te verjongen. De belangrijkste kenmerken <br />van jongeren heeft God ook. Hij is jong omdat Hij alle <br />dingen nieuw maakt en van innovatie houdt; omdat Hij <br />verwondering oproept en van verwondering houdt. Omdat <br />Hij droomt en ons wil laten dromen.' - Paus Franciscus
Prijs
€ 19,90
Bekijk boek