> > > > > wie-schept-olifantenpoep

Margie Markarian - Wie Schept Olifantenpoep

Het boek Wie Schept Olifantenpoep van de auteur Margie Markarian is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Wie Schept Olifantenpoep" is tweedehands te koop vanaf € 22,99 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 22,99 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789054831990
   
Soort boek
Hardcover


In de serie Waanzinnig werk maken kinderen vanaf zeven jaar kennis met opvallende beroepen. Zo kunnen ze lezen over spreekstalmeesters, clowns en andere mensen die in een circus werken. Of over mensen die in een dierentuin of op een vliegdekschip werken. Ook kunnen ze van alles ontdekken over het beroep van astronauten en gezagvoerders. De serie Waanzinnig werk is speciaal geschreven voor kinderen die moeite hebben met lezen, te herkennen aan het Lees mij!-logo.
Prijs
€ 22,99
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Margie Markarian
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (2)
vanaf € 11,50
Tweedehands (0)
Nieuw (1)
€ 20,99
Tweedehands (0)
Nieuw (1)
€ 11,50
Tweedehands (0)