> > > > > ik-ben-een-dolfijn

Steve Macleod - Ik Ben Een ... - Dolfijn

Het boek Ik Ben Een ... - Dolfijn van de auteur Steve Macleod is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Ik Ben Een ... - Dolfijn" is tweedehands te koop vanaf € 14,95 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 14,95 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789461750853
   
Soort boek
Hardcover


Een dolfijn doet graag een dutje. Hij kan wel 10 minuten zijn adem inhouden. En hij zoekt eten door goed te luisteren. Dit en meer kom je te weten in Ik ben een dolfijn. Ik ben een dolfijn is een deeltje in de leesserie AV+. De AV+ boeken zijn bedoeld voor kinderen van 4 tot 7 jaar, dus voor kinderen die nog niet kunnen lezen én voor beginnende lezers. Elk boekje bevat een korte hoofdtekst in een grote letter (geschikt voor zelf lezen) en een langere tekst in een kleinere letter (geschikt voor voorlezen of samen lezen). Achterin staat een overzicht van kernwoorden per pagina. De AV+ leesserie is speciaal ontwikkeld om de woordenschat van jonge kinderen te vergroten. Dat is een belangrijke voorwaarde voor een beter leesbegrip later. Bij de AV+ boeken hoort een website met interessante extra's (ook voor het digibord): luistertekst, filmpjes, puzzeltjes, weblinks, quizjes en een diavoorstelling. Een leuke manier voor kinderen om de wereld te ontdekken!
Prijs
€ 14,95
Bekijk boek