> > > > > het-scherp-van-ambon

Wouter Van Mastricht - Het Scherp Van Ambon

Het boek Het Scherp Van Ambon van de auteur Wouter Van Mastricht is 2 maal gevonden, 0 maal nieuw en 2 maal tweedehands. "Het Scherp Van Ambon" is tweedehands te koop vanaf € 16,25 bij Bol.com.

Tweedehands (2) vanaf € 16,25 bij Bol.com Toon 2 tweedehands boeken
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 2 tweedehands advertenties gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789045201788
   
Soort boek
Paperback


<b>Een verbijsterende historische thriller vol spanning, menselijk drama, macht en machtsmisbruik, die zich afspeelt tegen het decor van bijzondere locaties, in een tijd die tot ieders verbeelding spreekt.</b><br /><br /><br />Geschiedenis is het vertellen en daardoor laten beleven van verhalen en dat doet Wouter van Mastricht met dit derde deel in de Evan Sharpe-trilogie, die zich afspeelt in een roerige en ons zeer tot de verbeelding sprekende episode in onze vaderlandse geschiedenis: de Gouden Eeuw.<br /><br />In de Gouden Eeuw is de jacht op specerijen in volle gang. De VOC-regenten beheersen de handel en handhaven hun monopolie in de Oost te vuur en te zwaard. Maar er zijn er, die alles kunnen verliezen indien hun wandaden worden bewezen... en zij zullen alles doen om dat te verhinderen.<br /><br />In de Molukken wordt met nietsontziende meedogenloosheid jacht gemaakt op een man. Slavernij, dwangarbeid, machtsmisbruik en corruptie - alles wordt ingezet om nootmuskaat, foelie en kruidnagel aan de hoogste bieder te verkopen. Dan wordt de man gepakt...<br /><br />Evan Sharpe, rechterhand van de Rotterdamse admiraal Brasser, reist naar de Oost om zijn broer te vinden. Het wordt een tocht vol verschrikkingen - en al snel beseft hij dat een lange, meedogenloze race voor zijn eigen leven is ingezet.<br />
Prijs
€ 16,25
Bekijk boek
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789045212999
   
Soort boek
Paperback


Het scherp van Ambon is een verbijsterend verhaal vol spanning, menselijk drama, macht en machtsmisbruik, dat zich afspeelt tegen het decor van bijzondere locaties, in een tijd die tot ieders verbeelding spreekt. <br /> In de Gouden Eeuw is de jacht op specerijen in volle gang. De VOC-regenten beheersen de handel en handhaven hun monopolie in de Oost te vuur en te zwaard. Maar er zijn er, die alles kunnen verliezen indien hun wandaden worden bewezen... en zij zullen alles doen om dat te verhinderen. <br /> In de Molukken wordt met nietsontziende meedogenloosheid jacht gemaakt op een man. Slavernij, dwangarbeid, machtsmisbruik en corruptie - alles wordt ingezet om nootmuskaat, foelie en kruidnagel aan de hoogste bieder te verkopen. Dan wordt de man gepakt... <br /> Evan Sharpe, rechterhand van de Rotterdamse admiraal Brasser, reist naar de Oost om zijn broer te vinden. Het wordt een tocht vol verschrikkingen - al snel beseft hij dat een lange, meedogenloze race voor zijn eigen leven is ingezet.
Prijs
€ 39,69
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Wouter Van Mastricht
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Spaans Vuur

ISBN: 9789061125105


Bekijk boek

Nieuw (0)
Tweedehands (4)
vanaf € 10,50
Tromps Armada

ISBN: 9789061125006


Bekijk boek

Nieuw (1)
€ 27,95
Tweedehands (1)
€ 20,95
Straatgeheimen

ISBN: 9789045205885


Bekijk boek

Nieuw (1)
€ 16,99
Tweedehands (0)