> > > > > deflatie-in-aantocht

Eric Mecking - Deflatie In Aantocht

Het boek Deflatie In Aantocht van de auteur Eric Mecking is 3 maal gevonden, 1 maal nieuw en 2 maal tweedehands. "Deflatie In Aantocht" is nieuw te koop vanaf € 7,90 bij Bol.com. "Deflatie In Aantocht" is tweedehands te koop vanaf € 12,32 bij Bol.com.

Nieuw (1) vanaf € 7,90 bij Bol.com Toon 1 nieuw boek
Tweedehands (2) vanaf € 12,32 bij Bol.com Toon 2 tweedehands boeken
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.

Andere auteurs

We hebben Deflatie In Aantocht ook gevonden geschreven door andere auteurs:

Deflatie In Aantocht

Nieuw
We hebben 1 nieuw boek gevonden
Deflatie In Aantocht

Type: Pocket
ISBN: 9789053306444
Levertijd: 1

Aanbieder:
€ 7,90
Tweedehands
We hebben 2 tweedehands advertenties gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789081502931
   
Soort boek
Paperback


"Dit boek heeft mijn leven veranderd. In zekere zin zou je zelfs kunnen zeggen dat het mijn leven heeft gered." Gerhard Hormann, bestsellerauteur van: Hypotheekvrij!, Helemaal Vrij! en Het Nieuwe Nietsdoen. Deflatie in aantocht heeft ten minste van één iemand het leven veranderd, ja zelfs gered. Zou hij de enige zijn? In dit boek wordt de lange conjunctuurgolf van de Kondratieffcyclus gebruikt om uit te leggen wat de beurskrach van 1929 en de grote depressie van de jaren dertig inhielden en voor onze tijd betekenen. Bovendien bekijken Eric Mecking en Elmer Hogervorst de economie door een historische bril waardoor hun blikveld veel verder reikt dan dat van menig bankier of econoom. In de eerste editie van Deflatie in aantocht (2005) werd veel van het onheil uit 2007 en 2008 al uitgetekend. In de huidige editie wordt helder uiteengezet hoe de financieel-economische crisis zich verder heeft voltrokken en deze wel het einde van een tijdperk inluidde, maar niet het einde van de malaise betekent. Sterker nog, Mecking en Hogervorst zijn van mening dat de slechtste fase van de Kondratieffwinter en de grootste economische terugval sinds de jaren dertig nog moet komen. Dit decennium zal in het teken staan van de drie grote D's: Deflatie, Demografie en Depressie. Jaren waarin het volk redeloos, de regering radeloos en het land reddeloos is. Des te meer reden om haast te maken en u goed voor te bereiden, net als Gerhard Hormann. Dit boek schetst een toekomstscenario tot het jaar 2020 en biedt u de kans om in vijf stappen uw eigen plan te trekken en veel onheil te ontlopen!
Prijs
€ 12,32
Bekijk boek
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789053304495
   
Soort boek
Paperback
Prijs
€ 14,49
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Eric Mecking
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (1)
€ 24,95
Tweedehands (0)
Het Drama Van 1918

ISBN: 9789053305393


Bekijk boek

Nieuw (1)
€ 24,95
Tweedehands (0)
Nieuw (1)
€ 20,95
Tweedehands (0)