> > > > > slank-in-4-weken

Erich Menden - Slank In 4 Weken

Het boek Slank In 4 Weken van de auteur Erich Menden is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Slank In 4 Weken" is tweedehands te koop vanaf € 8,90 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 8,90 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789044720624
   
Soort boek
Hardcover


Een gezond dieet met voor elke maaltijd van de dag en gedurende 4 weken een aangepast, lekker recept. <br />Overgewicht is niet alleen lastig en onaantrekkelijk, het is ook ongezond. Maar die overtollige kilo's verliezen is niet zo eenvoudig. Een heleboel wonderdiëten beloven ons snel te kunnen afvallen, maar houden geen rekening met de stofwisselingsprocessen in ons lichaam. In dit boek bieden de auteurs u adviezen en recepten aan die wel rekening houden met de natuurlijke voedingsbehoeften van het lichaam. Het resultaat is een evenwichtig en nauwkeurig samengesteld dieet dat zijn succes wetenschappelijk bewezen heeft. Het duurt vier weken, en gedurende deze periode krijgt u voor elke maaltijd van de dag een lekker recept. Zo kunt u vier weken genieten van heerlijke recepten en zult u merken dat u gemakkelijk afvalt. In het tweede deel van het boek leert u hoe u uw ideale gewicht kunt behouden wanneer u het eenmaal bereikt hebt. Ten slotte vindt u achter in het boek ook voedingstabellen met het gehalte aan voedingswaarden in de voedingsmiddelen.
Prijs
€ 8,90
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Erich Menden
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Slank

ISBN: 9789024351275


Bekijk boek

Nieuw (0)
Tweedehands (2)
vanaf € 14,50