> > > > > je-liet-iets-na

Meulen, Margriet Van Der. - Je Liet Iets Na

Het boek Je Liet Iets Na van de auteur Meulen, Margriet Van Der. is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Je Liet Iets Na" is tweedehands te koop vanaf € 14,95 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 14,95 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789025954796
   
Soort boek
Hardcover


Wat gebeurt er met je als je een geliefde aan de dood verliest? In haar gedichten beschrijft Margriet van der Meulen het gemis, het 'nooit meer'. Toch breekt er gaandeweg weer hoop door, vanuit het besef dat de liefde sterker is dan de dood. De schrijfster verloor in 2000 haar man, en gaf in poëzie uitdrukking aan haar verdriet. Ze laat zien dat ze verschillende dichtvormen beheerst, zoals de drieregelige haiku. Steeds weerspiegelen de gedichten een diep gevoelsleven dat lezers herkenningspunten en troost biedt.
Prijs
€ 14,95
Bekijk boek