> > > > > de-verse-mexicaanse-keuken

Medinamora - De Verse Mexicaanse Keuken

Het boek De Verse Mexicaanse Keuken van de auteur Medinamora is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "De Verse Mexicaanse Keuken" is tweedehands te koop vanaf € 15,52 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 15,52 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789059207257
   
Soort boek
Paperback


De Mexicaanse keuken is een van de rijkste en meest gevarieerde ter wereld: heet, gekruid en kleurrijk. De moderne Mexicaanse keuken is voor een groot deel gebaseerd op de tradities van de Azteken en de Maya?s. Deze tradities zijn gecombineerd met de culinaire gewoonten van de Spanjaarden. In het boek treft u een keur aan Mexicaanse recepten die u het water in de mond doen lopen. Recepten met een verse en gezonde basis, die geschikt zijn voor zowel gezinsmaaltijden als etentjes met vrienden.
Prijs
€ 15,52
Bekijk boek