> > > > > effectieve-leerlingbesprekingen-in-het-basisonderwijs

A.M. Meijer - Effectieve Leerlingbesprekingen In Het Basisonderwijs

Het boek Effectieve Leerlingbesprekingen In Het Basisonderwijs van de auteur A.M. Meijer is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Effectieve Leerlingbesprekingen In Het Basisonderwijs" is tweedehands te koop vanaf € 14,25 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 14,25 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789065085269
   
Soort boek
Paperback


In dit boek staat de begeleidingstaak van de interne begeleider centraal. Aan de hand van de beschreven systematiek kunnen effectieve besprekingen over zorgleerlingen gevoerd worden door interne begeleider en leerkracht. Aan de hand van zeven vuistregels en zestien aanwijzingen wordt de interne begeleider ingewijd in deze systematiek van leerlingbesprekingen. Het helpt de interne begeleider om samen met de leerkracht op zoek te gaan naar de verklaring van problemen bij leerlingen en de beste aanpak van die leerlingen.
Prijs
€ 14,25
Bekijk boek


Andere populaire boeken van A.M. Meijer
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (1)
€ 45,75
Tweedehands (2)
vanaf € 16,95
Nieuw (0)
Tweedehands (3)
vanaf € 11,20
Nieuw (0)
Tweedehands (2)
vanaf € 9,25