> > > > > en-toch-is-het-een-lieve-hond

Rudy De Meester - En Toch Is Het Een Lieve Hond

Het boek En Toch Is Het Een Lieve Hond van de auteur Rudy De Meester is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "En Toch Is Het Een Lieve Hond" is tweedehands te koop vanaf € 40,23 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 40,23 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789075809008
   
Soort boek
Paperback


<p>Dit boek gaat over mensen die samenleven met een mentaal zieke hond. Dit is voor deze mensen een moeilijke situatie om mee om te gaan. Daarom heeft gerenommeerd gedragsdierenarts Rudy De Meester (overleden 2012), samen met Nederlandse Historicus en diergedragsdeskundige Elian Hattinga van?t Sant, deze mensen een stem gegeven. In hun boek ?En toch is het een lieve hond!? lees je het verhaal van vier cli?nten van Rudy die samenleefden of dat nog doen met een mentaal zieke hond. Het geeft je een blik in hoe dergelijke situatie het leven beheerst van deze gezinnen. Het geeft je inzicht in hoe deze mensen die situatie ervaren. Vervolgens neemt een psychologe - gedragsdierenarts het woord. Zij vertelt hoe de gevoelens vergelijkbaar zijn met die van mensen met een mentaal zieke partner of kind. Tot slot vertelt Rudy zelf wat de mogelijkheden zijn van een gedragsdierenarts om deze mensen en hun honden te helpen ?n welke ethische vragen deze oproepen. Dit boek is een aanrader voor alle (gedrags)dierenartsen, gedragstherapeuten, hondentrainers en alle mensen met een hond!</p>
Prijs
€ 40,23
Bekijk boek