> > > > > publicaties-archeologische-depot-overijssel-6-tussen-wal-en-schip

Mittendorff,emile - Publicaties Archeologische Depot Overijssel 6 - Tussen Wal En Schip

Het boek Publicaties Archeologische Depot Overijssel 6 - Tussen Wal En Schip van de auteur Mittendorff,emile is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Publicaties Archeologische Depot Overijssel 6 - Tussen Wal En Schip" is tweedehands te koop vanaf € 36,00 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 36,00 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789089321374
   
Soort boek
Paperback


Tussen wal en schip <br />Sporen van de Middeleeuwse IJsseloever in de opgraving aan de IJsselstraat te Deventer (1983). <br />Mittendorff, E.<br />Paperback. 66 pp. Rijk ge?llustreerd. Met CD. Publicaties Archeologisch Depot Overijssel 6. SPA uitgevers 2017. <br /><br />Uit de opgraving bleek dat de IJsseloever in bij dit deel van Deventer geen statisch rivierfront vormde maar dat deze geleidelijk in westelijke richting moet zijn opgeschoven. Dit geldt waarschijnlijk ook voor de andere delen van de oeverzone. Dit onderzoek biedt een goed zicht op de periode tussen de 10de en de 13de eeuw waarin dit deel van de oever het meest dynamisch schijnt te zijn geweest. Door alle maatregelen die men nam, waarbij aanzanding van de oever optrad, was het mogelijk het nederzettingsareaal uit te breiden.
Prijs
€ 36,00
Bekijk boek