> > > > > de-bevreemding-van-de-schoonheid

Lydia Minatoya - De Bevreemding Van De Schoonheid

Het boek De Bevreemding Van De Schoonheid van de auteur Lydia Minatoya is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "De Bevreemding Van De Schoonheid" is tweedehands te koop vanaf € 10,99 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 10,99 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789069743806
   
Soort boek
Paperback


<p>.</p> <p>Een lyrische roman... dit buiten- gewone verhaal biedt waardevolle inzichten in de Japanse cultuur.'</p> <p>PUBLISHERS WEEKLY</p> <p>'Minatoya heeft een belangrijk en prachtig boek geschreven.'</p> <p>MAYA ANGELOU</p> <p>De jonge weduwe Etsuko woont samen met het dochtertje van haar overleden zusje in Seattle. Als haar nichtje Hanae zes jaar is, keert Etsuko samen met haar terug naar Japan om het moeder- loze meisje een traditionele op- voeding te geven. Ze trekken in bij Chie, de mater familias van het eerbiedwaardige samoeraigeslacht, in het oude familiehuis in Kobe. Met hun terugkeer hoopt Etsuko niet alleen Hanae een grootmoe- der te geven, maar ook de relatie met haar afstandelijke moeder een nieuwe kans te bieden. Tegen de achtergrond van het Japan in de jaren dertig, dat zich opmaakt voor een confrontatie met China, ontwikkelt zich een ontroerende familiegeschiedenis.</p> <p>De bevreemding van de schoonheid is een zinnenprikkelende roman over drie generaties samoerai- vrouwen, die ons inwijden in de fascinerende Japanse cultuur en de familietradities. Lydia Minatoya heeft de fijngevoeligheid van een Japanse prent en de evocatieve kracht van een haiku prachtig weten samen te brengen in deze overrompelende debuutroman.</p> <p>Lydia Minatoya komt zelf uit een samoeraifamilie. Met haar memoires Talking to High Monks in the Snow won ze de Washington Governor's Award.</p> <p>ISBN 90-6974-380-9</p> <p>9789069 743806</p> <p>ARENA</p>
Prijs
€ 10,99
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Lydia Minatoya
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (1)
€ 16,99
Tweedehands (0)