> > > > > koken-op-het-water

A.I.M. Van Mierlo - Koken Op Het Water

Het boek Koken Op Het Water van de auteur A.I.M. Van Mierlo is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Koken Op Het Water" is tweedehands te koop vanaf € 14,40 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 14,40 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789059647855
   
Soort boek
Hardcover


Koken op het water is toveren op de vierkante meter. Dit is een van de uitspraken van de verwoede watersportliefhebber en voormalig keukenmeester, Leo van Mierlo. Veel ervaringen en anekdotes heeft hij samengevat in een soort culinaire tocht over het water. Een boek voor watersporters met een passie voor koken. <br />
Prijs
€ 14,40
Bekijk boek


Andere populaire boeken van A.I.M. Van Mierlo
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (1)
€ 60,00
Tweedehands (1)
€ 79,65
High Tea

ISBN: 9789461880192


Bekijk boek

Nieuw (0)
Tweedehands (2)
vanaf € 7,99