> > > > > strux-nederlands-spreken-en-gesprekken-voor-1f-deel-5-van-5

Hanneke Molenaar - Strux - Nederlands Spreken En Gesprekken Voor 1f; Deel 5 Van 5

Het boek Strux - Nederlands Spreken En Gesprekken Voor 1f; Deel 5 Van 5 van de auteur Hanneke Molenaar is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Strux - Nederlands Spreken En Gesprekken Voor 1f; Deel 5 Van 5" is tweedehands te koop vanaf € 7,50 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 7,50 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789037212617
   
Soort boek
Paperback


StruX biedt leer-werkboeken aan voor Nederlands 1F. Er zijn verschillende leer-werkboeken beschikbaar die samen een dekkend aanbod vormen om referentieniveau 1F te behalen. <br />Om maatwerk te bieden wordt de leerinhoud voor enkele leereenheden Nederlands 1F vanaf 2015 ook aangeboden op C-niveau. C-niveau materialen zijn voor deelnemer en die op de grens zitten van een ontwikkelperspectief richting beschermde arbeid en loonvormende arbeid.<br /><br />Dit leer-werkboek richt zich op het onderwerp spreken en gesprekken. Het is een leer-werkboek geschreven op het B-niveau. De deelnemer leert in dit leer-werkboek onder andere:<br /><br />Presentatie geven over toekomstplannen<br />Sollicitatiegesprek voeren voor een baan.<br />Informatie vragen bij een instantie
Prijs
€ 7,50
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Hanneke Molenaar
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Mini Wp Prins Ehbo

ISBN: 9789027440112


Bekijk boek

Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 10,90
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 19,90