> > > > > literaire-wandelingen-overijssel-oldenza

Harry Morshuis - Literaire Wandelingen Overijssel Oldenza

Het boek Literaire Wandelingen Overijssel Oldenza van de auteur Harry Morshuis is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Literaire Wandelingen Overijssel Oldenza" is tweedehands te koop vanaf € 14,50 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 14,50 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789040089527
   
Soort boek
Spiraalgebonden


De uitgaven in de serie Literaire wandelingen in Overijssel laten u kennismaken met de natuur en <br />interessante literaire wetenswaardigheden van een bepaald deel van de provincie. Dit deel leidt u door <br />Noordoost-Twente. We beginnen onze literaire tocht in de Plechelmusbasiliek van Oldenzaal, het <br />natuurlijke uitgangspunt voor onze ontdekkingsreis door het noordoostelijke deel van Twente. <br />Oldenzaaal was van oudsher het bestuurlijke en kerkelijke centrum van Twente. De toren van de <br />Plechelmus is ondanks alle strubbelingen en ontwikkelingen gedurende de afgelopen eeuwen blijven <br />uitsteken boven het fraaie heuvelachtige Twentse land. <br />De beschreven literaire route brengt u na Oldenzaal eerst in Losser, om daarna noordwaarts te gaan <br />naar Denekamp. Van hier gaat u via Huize Singraven en Huize Breklenkamp en de prachtige omgeving <br />van Lattrop naar Ootsmarsum. Vervolgens via Vasse naar Tubbergen. Deze literaire rondrit wordt <br />voltooid wanneer u tot slot via Weerselo weer terugkeert in Oldenzaal.<br />
Prijs
€ 14,50
Bekijk boek