> > > > > en-toen-verscheen-een-regenboog

Kees Momma - En Toen Verscheen Een Regenboog

Het boek En Toen Verscheen Een Regenboog van de auteur Kees Momma is 2 maal gevonden, 0 maal nieuw en 2 maal tweedehands. "En Toen Verscheen Een Regenboog" is tweedehands te koop vanaf € 21,95 bij Bol.com.

Tweedehands (2) vanaf € 21,95 bij Bol.com Toon 2 tweedehands boeken
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 2 tweedehands advertenties gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789057134562
   
Soort boek
Bindwijze overig


<p>In En toen verscheen een regenboog vertelt de auteur op indringende wijze het verhaal van zijn leven: zijn voortdurende gevecht tegen alles wat hij als bedreigend ervaart, en de moeizame zoektocht naar mogelijkheden om het leven aanvaardbaar en zelfs aangenaam te maken. Tekenen en schrijven vormen zijn lust en zijn leven. En toen verscheen een regenboog is een ontroerend en levenslustig verhaal van een autist die in zijn eigen, bijzondere, wat deftige taal schrijft over zijn belevingswereld. Het levert een aangrijpend portret op van een jongeman die zich staande weet te houden in een wereld die hem angst aanjaagt. Momma slaagt er op unieke wijze in de lezer te laten navoelen hoe het is om autistisch te zijn.</p>
Prijs
€ 21,95
Bekijk boek
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789053334195
   
Soort boek
Paperback


<p>In En toen verscheen een regenboog vertelt de auteur op indringende wijze het verhaal van zijn leven: zijn voortdurende gevecht tegen alles wat hij als bedreigend ervaart, en de moeizame zoektocht naar mogelijkheden om het leven aanvaardbaar en zelfs aangenaam te maken.</p> <p>Tekenen en schrijven vormen zijn lust en zijn leven. En toen verscheen een regenboog is een ontroerend en levenslustig verhaal van een autist die in zijn eigen, bijzondere, wat deftige taal schrijft over zijn belevingswereld. Het levert een aangrijpend portret op van een jongeman die zich staande weet te houden in een wereld die hem angst aanjaagt.</p> <p>Momma slaagt er op unieke wijze in de lezer te laten navoelen hoe het is om autistisch te zijn.</p>
Prijs
€ 22,77
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Kees Momma
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 19,25