> > > > > het-woord-in-beeld-vijf-eeuwen-bijbel-in-het-dagelijkse-leven

C W Mo¨nnich, Luthers Theoloog/cultuurhistoricus - Het Woord In Beeld : Vijf Eeuwen Bijbel In Het Dagelijkse Leven

Het boek Het Woord In Beeld : Vijf Eeuwen Bijbel In Het Dagelijkse Leven van de auteur C W Mo¨nnich, Luthers Theoloog/cultuurhistoricus is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Het Woord In Beeld : Vijf Eeuwen Bijbel In Het Dagelijkse Leven" is tweedehands te koop vanaf € 8,95 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 8,95 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789025901066
   
Soort boek
Hardcover


Vijf eeuwen bijbel in het dagelijkse leven.<br /><br />Vijf eeuwen geleden werd het eerste exemplaar van de bijbel gedrukt. Sindsdien heeft de bijbel een enorme invloed uitgeoefend. <br /><br />In eerste instantie op de katholieken; deze bijbelvertaling verscheen immers in 1477, dus lang vóór de hervorming. Maar later, na de hervorming, werd ook het dagelijkse leven van de protestanten voor een groot deel door de bijbel bepaald. En zij die hun leven niet wilden laten bepalen door bijbel of godsdienst, ondergingen - bewust of onbewust, of ze het wilden of niet - al evenzeer de invloeden van de bijbel. Overal in het openbare en particuliere leven zijn de invloeden voortaan aan te wijzen.
Prijs
€ 8,95
Bekijk boek