> > > > > adfo-juridisch-nieuwe-media-juridische-aspecten

Mouritz - Adfo Juridisch - Nieuwe Media Juridische Aspecten

Het boek Adfo Juridisch - Nieuwe Media Juridische Aspecten van de auteur Mouritz is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Adfo Juridisch - Nieuwe Media Juridische Aspecten" is tweedehands te koop vanaf € 38,00 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 38,00 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789014053448
   
Soort boek
Paperback


De Electronic Highway maakt een razendsnelle ontwikkeling door; de nieuwe media veroveren en vaste plaats in het medialandschap. Die ontwikkeling maakt het noodzakelijk ook de juridische aspecten, zeker waar het commerci?le communicatie betreft onder de loep te nemen. De synthese tussen het recht en de technologie vormen het juridische kader van de Electronic Highway, het onderwerp dat centraal staat in Juridische aspecten van de nieuwe media. Op praktische wijze wordt antwoord gegeven op tal van juridische vraagstukken. Interssant voor zowel de niet-jurist als de jurist met een algemene rechtskennis die zich wat meer wil verdiepen in nieuwe media.
Prijs
€ 38,00
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Mouritz
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (2)
vanaf € 155,00
Tweedehands (0)
Nieuw (1)
€ 18,67
Tweedehands (0)