> > > > > denk-als-een-investeerder

Daan Muntjewerf - Denk Als Een Investeerder

Het boek Denk Als Een Investeerder van de auteur Daan Muntjewerf is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Denk Als Een Investeerder" is tweedehands te koop vanaf € 17,00 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 17,00 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789047010296
   
Soort boek
Hardcover


De gevaarlijkste vergissing bij het uitwerken van een businessidee is inside-out denken: vanuit je product, dienst of concept naar de gebruiker, de markt en mogelijke investeerders.<br />In 'Denk als een investeerder' helpt Daan Muntjewerf, auditor van businessidee?n, je dat gevaar te ontlopen. Hij vertelt je waar investeerders op letten en helpt je en passant de juiste geldschieters te vinden. Een van de verrassingen: wie je bent speelt een grotere rol in het succes van je idee dan je dacht! Een sterk denkmodel, praktijkvoorbeelden en insidertips maken het boek compleet. <br /><br />Met 'Denk als een investeerder' kun je je slagingskans als ondernemer maximaliseren.<br />Voor iedereen die een bedrijf wil starten of zijn idee wil testen: laat dit boek je eerste investering zijn! Je zult je geld dubbel en dwars terugverdienen.<br />
Prijs
€ 17,00
Bekijk boek