> > > > > max-havelaar-of-de-koffieveilingen-der-nederlandsche-handelmaatschappij

Multatuli - Max Havelaar, Of De Koffiveilingen Der Nederlandsche Handelmaatschappy

Het boek Max Havelaar, Of De Koffiveilingen Der Nederlandsche Handelmaatschappy van de auteur Multatuli is 6 maal gevonden, 0 maal nieuw en 6 maal tweedehands. "Max Havelaar, Of De Koffiveilingen Der Nederlandsche Handelmaatschappy" is tweedehands te koop vanaf bij antiqbook.com.

Tweedehands (6) vanaf bij antiqbook.com Toon 6 tweedehands boeken
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 6 tweedehands advertenties gevonden
Aanbieder
antiqbook.com
. Amsterdam (etc.), Elsevier, 1976 (orig.: 1860). Illustrated. 304 pp.; glossary of Malay words. Orig. decorated boards with d.wr. ¶ Film edition, illustrated with colour photos from the movie. Loosely inserted: newspaper article on a Japanese edition of Max Havelaar by Rudy Kousbroek.
Prijs
Bekijk boek
Aanbieder
antiqbook.com
Amsterdam, Elsevier. 1979. Hardcover, Linn. 8vo. XX + 289p. Met inleiding door A.L. Sötemann. Zo goed als nieuw. Ook leverbaar een zo goed als nieuwe uitgave door NBC.(ca. 1960), 312p. in kunstleer gebonden met 9 pagina-groite illustraties en 2 kaarten. Prijs: 8 Euro. Voor dezelfde prijs ook leverbaar een als nieuw exemplaar van de uitgaverij van De Boekerij (1986),289p. Geb+so. Als nieuw. En een in kunstleer gebonden uitgave van Elsevier uit 1986,303p. plus 24 filmfoto's in kleur. Zeer lichte beschadiging van stofomslag. Prijs:8 Euro.
Prijs
Bekijk boek
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789022506240

Prijs
€ 9,95
Bekijk boek
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789021495811

Soort boek
Paperback

klein vlekje onderop de snede. Verder nieuw en ongelezen.
Prijs
€ 10,25
Bekijk boek
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789021495811

Soort boek
Softcover

Prijs
€ 11,45
Bekijk boek
Aanbieder
Bol.com
ISBN
7141217749726

Soort boek
Hardcover

Max Havelaar - of de koffieveilingen der nederlandsche handelmaatschappij.
Prijs
€ 24,95
Bekijk boek

Andere populaire boeken van Multatuli
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Max Havelaar

ISBN: 9789020408256

Bekijk boek

Nieuw (15)
vanaf € 15,99
Tweedehands (22)
vanaf € 8,00
Woutertje Pieterse

ISBN: 9781479267842

Bekijk boek

Nieuw (4)
vanaf € 11,59
Tweedehands (8)
vanaf € 10,45
Gedichten

ISBN: 9789035102262

Bekijk boek

Nieuw (0)
Tweedehands (5)
vanaf € 7,00