ISBN: 9789020408256
Bekijk boek
Het boek Max Havelaar Of De Koffieveilingen Der Nederlandsche Handelmaatschappy van de auteur Multatuli is 2 maal gevonden, 0 maal nieuw en 2 maal tweedehands. "Max Havelaar Of De Koffieveilingen Der Nederlandsche Handelmaatschappy" is tweedehands te koop vanaf bij antiqbook.com.
Aanbieder
antiqbook.com |
Amsterdam, De Bezige Bij. 1987, 1e dr. Softcover, Ing. Gr.8vo. Ed. Willem Frederik Hermans. Met inleiding(XVIp) en commentaar(46p), XXII + 448pp. In cassette, samen met De raadselachtige Multatuli, met vele illustraties, 296p. + bijlage(Bataviaasch Handelsblad dd. 24-10-1860). Geheel als nieuw.
Prijs
Bekijk boek | |
Aanbieder
Bol.com |
ISBN
9789064079511
Soort boek
Hardcover De Max Havelaar is niet alleen de beste roman uit de Nederlandse literatuur het is ook een roman die na meer dan een eeuw nog steeds actueel is. Inhoudelijk misschien niet eens zozeer: als 'de Javaan' nog steeds mishandeld wordt dan is het tenminste niet meer door ons, en ook niet met ons uitdrukkelijke goedvinden. Maar formeel, als een boek dat begint als een roman en eindigt als iets wat direct ingrijpt in de werkelijkheid, is de Max Havelaar zo modern als geen ander boek in onze letteren. En wie alleen naar het romangedeelte kijkt met zijn ingewikkelde structuur, die bij het lezen toch zo logisch en doorzichtig blijft - die kan zich haast niet voorstellen dat er in onze taal nog eens iets zal worden gepresteerd van die kracht.
Prijs
€ 25,00 |
Bekijk boek |