> > > > > de-keizer-aller-ziektes

Siddhartha Mukherjee - De Keizer Aller Ziektes

Het boek De Keizer Aller Ziektes van de auteur Siddhartha Mukherjee is 3 maal gevonden, 1 maal nieuw en 2 maal tweedehands. "De Keizer Aller Ziektes" is nieuw te koop vanaf € 34,99 bij Bol.com. "De Keizer Aller Ziektes" is tweedehands te koop vanaf € 14,85 bij Bol.com.

Nieuw (1) vanaf € 34,99 bij Bol.com Toon 1 nieuw boek
Tweedehands (2) vanaf € 14,85 bij Bol.com Toon 2 tweedehands boeken
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Nieuw
We hebben 1 nieuw boek gevonden
De Keizer Aller Ziektes

Type: Paperback
ISBN: 9789403105215
Levertijd: 1

Aanbieder:
€ 34,99
Tweedehands
We hebben 2 tweedehands advertenties gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789023426981
   
Soort boek
Paperback


De keizer aller ziektes, een biografie van kanker, beschrijft de ziekte van de eerste gedocumenteerde gevallen duizenden jaren geleden tot de dag van vandaag en biedt zelfs een blik in de toekomst. Siddhartha Mukherjee, oncoloog, onderzoeker en gelauwerd auteur, onderzoekt kanker met de precisie van een celbioloog, het perspectief van een historicus en de hartstocht van een biograaf. Het resultaat: een indrukwekkend, helder en inzichtelijk relaas van een ziekte waar mensen al meer dan vijfduizend jaar mee leven en aan sterven. Het is een verhaal van vindingrijkheid, veerkracht en doorzettingsvermogen, maar ook van overmoed, paternalisme en onbegrip. Mukherjee doet verslag van decennia van ontdekkingen, tegenslagen en overwinningen tot en met de razendsnelle hoopvolle ontwikkelingen van de laatste tien jaar. Altijd staat bij hem de mens centraal, van de Perzische koningin Atossa, die 500 voor Chr. een slaaf haar borst liet afzetten, tot de eerste patiënten die in 1948 chemotherapie ondergingen, en zijn eigen leukemiepatiënt Carla, wier verhaal het boek draagt. Het boek leest als een literaire thriller, met kanker als hoofdpersoon. De keizer aller ziektes is een overrompelend en aangrijpend boek over een ziekte waar we, dankzij nieuwe inzichten in wat kanker is, wellicht mee kunnen leren leven in plaats van eraan te sterven.
Prijs
€ 14,85
Bekijk boek
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789023472896
   
Soort boek
Paperback


De keizer aller ziektes, een biografie van kanker, beschrijft de ziekte van de eerste gedocumenteerde gevallen duizenden jaren geleden tot de dag van vandaag en biedt zelfs een blik in de toekomst. Siddhartha Mukherjee, oncoloog, onderzoeker en gelauwerd auteur, onderzoekt kanker met de precisie van een celbioloog, het perspectief van een historicus en de hartstocht van een biograaf. Het resultaat: een indrukwekkend, helder en inzichtelijk relaas van een ziekte waar mensen al meer dan vijfduizend jaar mee leven en aan sterven.<br /> Het is een verhaal van vindingrijkheid, veerkracht en doorzettingsvermogen, maar ook van overmoed, paternalisme en onbegrip. Mukherjee doet verslag van decennia van ontdekkingen, tegenslagen en overwinningen tot en met de razendsnelle hoopvolle ontwikkelingen van de laatste tien jaar. Altijd staat bij hem de mens centraal, van de Perzische koningin Atossa, die 500 voor Chr. een slaaf haar borst liet afzetten, tot de eerste pati?nten die in 1948 chemotherapie ondergingen, en zijn eigen leukemiepati?nt Carla, wier verhaal het boek draagt. Het boek leest als een literaire thriller, met kanker als hoofdpersoon. <br /> De keizer aller ziektes is een overrompelend en aangrijpend boek over een ziekte waar we, dankzij nieuwe inzichten in wat kanker is, wellicht mee kunnen leren leven in plaats van eraan te sterven.
Prijs
€ 38,85
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Siddhartha Mukherjee
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (6)
vanaf € 12,99
Tweedehands (0)
The Gene

ISBN: 9781476733524


Bekijk boek

Nieuw (3)
vanaf € 13,95
Tweedehands (0)
Nieuw (2)
vanaf € 12,50
Tweedehands (0)