> > > > > adviseren-als-tweede-beroep

Hanna Nathans - Adviseren Als Tweede Beroep

Het boek Adviseren Als Tweede Beroep van de auteur Hanna Nathans is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Adviseren Als Tweede Beroep" is tweedehands te koop vanaf € 12,50 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 12,50 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.

Andere auteurs

We hebben Adviseren Als Tweede Beroep ook gevonden geschreven door andere auteurs:

Adviseren Als Tweede Beroep
Adviseren Als Tweede Beroep

Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789026722448
   
Soort boek
Paperback


<p>In uw vak bent u goed en toch worden uw adviezen niet altijd overgenomen. Als staf- of beleidsfunctionaris hebt u niet de hiërarchische positie om zaken voor elkaar te krijgen in uw organisatie, en als directeur of commissaris zult u niet graag alleen op uw machtspositie willen steunen bij het invoeren van uw ideeën. U zult daarom het vak van intern adviseur moeten beheersen. Want pas als uw adviezen worden geaccepteerd en uitgevoerd, zijn uw adviezen effectief.<br />Adviseren als tweede beroep doet uit de doeken hoe u uw ideeën geaccepteerd krijgt en hoe u weerstanden in uw organisatie overwint. Het boek werkt toe naar de verschillende adviesstrategieën die tot uw beschikking staan. Daarbij krijgt u vele in de praktijk bruikbare handvatten om het door u gewenste resultaat daadwerkelijk te bereiken. </p>
Prijs
€ 12,50
Bekijk boek