> > > > > zingen-in-het-donker

Nescio - Zingen In Het Donker

Het boek Zingen In Het Donker van de auteur Nescio is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Zingen In Het Donker" is tweedehands te koop vanaf € 22,50 bij www.deboekerijzutphen.nl.

Tweedehands (1) vanaf € 22,50 bij www.deboekerijzutphen.nl Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.

Andere auteurs

We hebben Zingen In Het Donker ook gevonden geschreven door andere auteurs:

Zingen In Het Donker

Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
www.deboekerijzutphen.nl
De schrijver Nescio (ps. van J.H.F. Grönloh) en zijn vrouw wonen tijdens de bezetting in een bovenhuis in de Amsterdamse Watergraafsmeer. Vanaf oktober 1944 stagneert de aanvoer van voedsel en worden gas en licht afgesloten. Ze trekken zich terug in de keuken en zitten ’s avonds in het donker bij het fornuis te praten en liedjes te zingen. Ze doen hun best om de moed erin te houden. De brieven die Nescio tijdens de hongerwinter schreef aan zijn beide dochters en hun gezinnen in Groningen gaan over het eigen wel en wee, en over het dagelijks leven: de voedselbonnen, de rijen voor de winkels, de gaarkeuken, de bomenkap, de kou, de honger. De familie in Groningen spant zich in om voedsel en andere levensbehoeften te sturen. Toch moet de 62-jarige Grönloh met de fiets op jacht naar voedsel en brandstof. Hij doet verslag van alles wat hij ziet en hoort en ondervindt, en wel op het scherp van de snede: ‘Soms heb ik ’t gevoel dat ik een dagboek schrijf, dat plotseling af zal breken. Zoo vinden ze dagboeken van omgekomen poolvaarders.’ De 55 brieven getuigen in vrijwel elke zin van de onmiskenbare eigen stijl van Nescio en zijn unieke observatievermogen: ‘Bewaar dezen brief, dan kun je misschien later nog eens nagaan hoe een Amsterdammer was en leefde in December 1944.’ ProductspecificatiesISBN 9789028251243Zingen in het donkerBrieven uit de hongerwinterAuteur NescioRedacteur Frerichs, LienekeNur 322 - Briefwisselingen literaire auteursVerschijningsvorm Paperback / softbackUitgever Uitgeverij G.A. Van Oorschot B.V.Taal NederlandsIllustraties NeeGewicht 290 gramFormaat 210 x 130 x 17
Prijs
€ 22,50
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Nescio
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (1)
€ 22,99
Tweedehands (8)
vanaf € 10,50
Natuurdagboek

ISBN: 9789038854984


Bekijk boek

Nieuw (3)
vanaf € 21,99
Tweedehands (1)
€ 30,00
Nieuw (1)
€ 15,00
Tweedehands (1)
€ 15,50