> > > > > car-design-jaarboek-3

Newbury - Car Design Jaarboek 3

Het boek Car Design Jaarboek 3 van de auteur Newbury is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Car Design Jaarboek 3" is tweedehands te koop vanaf € 46,10 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 46,10 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789059560956
   
Soort boek
Hardcover


Het volledige overzicht van alle nieuwe concept- en productieauto's in de wereld Een uniek naslagwerk voor liefhebbers van auto's en design Na zijn voorgangers Car Design 2002 en Car Design 2003 is met dit derde deel in de reeks de reputatie van dit monumentale autoboek definitief gevestigd. De uitgangspunten zijn even als in de eerdere delen: - Complete jaarlijkse gids van alle nieuwe concept- en productieauto's die over de hele wereld zijn ge?ntroduceerd, van april 2003 tot maart 2004. - Meer dan 250 auto's, in alfabetische volgorde, van prachtige nieuwe concepten zoals de Italdesign Alfa Romeo Visconti tot toekomstige klassiekers zoals de Pontiac Solstice. - Meer dan 550 schitterende foto's en originele opnamen laten de vormgeving van exterieur en interieur en stilistische ontwikkelingen zien. - Bespreekt het nieuwe design van elke auto en bevat de belangrijkste technische gegevens en prestaties. - Bevat een lijst van de plaatsen waar de auto's zijn gelanceerd - van de Verenigde Staten en Europa tot het Verre Oosten en Australi? - en van de belangrijke internationale autotentoonstellingen van het komend jaar. - Profielschetsen van drie toonaangevende ontwerpers en thematische artikelen, onder andere over a?rodynamische ontwerpen voor zuinige en voor snelle auto's. - Het Car Design Jaarboek blijft de enige jaarlijkse standaardwerk voor de nieuwste trends in auto-ontwerpen,van microcars tot supercars. Stephen Newbury is freelance-auteur en adviseur op het gebied van ontwerp en techniek van auto's. In zijn functie als technisch projectmanager bij TWR, een specialistisch auto- adviesbureau, heeft hij een belangrijke rol gespeeld in de creatie van heel wat boeiende concept- en productieauto's, waaronder de Renault Clio Sport V6 en de Volvo C70. 'Doet recht aan elk belangrijk auto-ontwerp van het afgelopen jaar, niet alleen aan de meest opvallende.' Autocar 'Het succesvolle Car Design Jaarboek.' The Daily Telegraph
Prijs
€ 46,10
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Newbury
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.