> > > > > het-is-onnatuurlijk-om-te-leven

Vlok Nel - Het Is Onnatuurlijk Om Te Leven

Het boek Het Is Onnatuurlijk Om Te Leven van de auteur Vlok Nel is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Het Is Onnatuurlijk Om Te Leven" is tweedehands te koop vanaf € 18,50 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 18,50 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789057592416
   
Soort boek
Paperback


Gert Vlok Nel werd in Nederland bekend met zijn wonderschone ingetogen liedjes, die hij begeleidt met gitaar en mondharmonica. Critici vergeleken de Zuid-Afrikaanse troubadour met Bob Dylan en Tom Waits. Ook in zijn po?zie, die nu voor het eerst in Nederlandse vertaling verschijnt, is Vlok Nel een echte woordkunstenaar.<br /><br />Leven is onnatuurlijk bevat een reeks even persoonlijke als pijnlijke gedichten. Vlok Nel schildert in prachtige taal een beklemmend en betoverend portret van zijn jeugd in Beaufort-West, op het desolate Zuid-Afrikaanse platteland, waar voornamelijk arme blanken woonden. Zijn 'spoorwegverhalen', zoals hij zijn gedichten zelf noemt, gaan over verlangen en verlies, over familie en eerste liefdes.
Prijs
€ 18,50
Bekijk boek