> > > > > erfgoed-en-dementie

Bart De Nil - Erfgoed En Dementie

Het boek Erfgoed En Dementie van de auteur Bart De Nil is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Erfgoed En Dementie" is tweedehands te koop vanaf € 52,23 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 52,23 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9782509025395
   
Soort boek
Paperback


De erfgoedsector kan helpen in het dementievriendelijk maken van onze maatschappij en bij de ontwikkeling van reminiscentie-instrumenten. Zo hebben musea, archieven, erfgoedbibliotheken en erfgoedorganisaties de kennis over de lokale geschiedenis én het gedroomde materiaal in huis om een aanbod op maat te ontwikkelen. Omdat de creatie van een dergelijk aanbod sowieso impliceert dat de mantelzorger hierbij betrokken wordt, wordt in deze gids uitvoering stilgestaan bij zowel mantelzorg als de persoon met dementie. In deze gids vindt u een inleiding tot dementie, mantelzorg en het belang van het verleden, staan we stil bij voorbeelden van reminiscentieprojecten en -tools, krijgt u een overzicht van de belangrijkste actoren en informatiebronnen rond dementie, mantelzorg en reminiscentie in Vlaanderen en geven we enkele inspirerende praktijkverhalen. Deze gids is bedoeld voor cultureel-erfgoedinstellingen en -organisaties die op basis van hun collecties en de expertise die ze bezitten over die collecties een aanbod willen creëren voor mantelzorgers en personen met dementie.
Prijs
€ 52,23
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Bart De Nil
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Verhaal Om De Hoek

ISBN: 9782509034991


Bekijk boek

Nieuw (1)
€ 35,00
Tweedehands (0)