> > > > > de-mooie-dagen-van-mijn-jeugd

Ana Novac - De Mooie Dagen Van Mijn Jeugd

Het boek De Mooie Dagen Van Mijn Jeugd van de auteur Ana Novac is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "De Mooie Dagen Van Mijn Jeugd" is tweedehands te koop vanaf € 12,00 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 12,00 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789056723415
   
Soort boek
Hardcover


???Als al je tranen zijn vergoten, blijft slechts het lachen over.??? ??? Ana Novac <br /><br />De mooie dagen van mijn jeugd is een uniek document: het dagboek van een Joods meisje uit Transsylvani??, dat ze bijhield in Auschwitz en andere concentratiekampen. In die macabere, verwrongen wereld waarin de jonge Ana Novac lacht en huilt, honger lijdt en eet, moet ze bevatten wat het betekent om te sterven of te overleven. Het is vreemd, griezelig, begrijpelijk en verwarrend tegelijk hoezeer het bezit van papier en een stompje potlood en uiteindelijk het schrijven z??lf de inhoud worden van haar leven: ik schrijf, dus ik besta.<br /><br />???De mooie dagen van mijn jeugd toont het dubbele gezicht van de mensheid: ontstellend boosaardig en verrassend vriendelijk. Ana Novac vertelt ons over het lachen in de hel en de banaliteit van de dood, en hoe literatuur je helpt om te overleven.??? ??? Deutschlandradio <br /><br />
Prijs
€ 12,00
Bekijk boek