> > > > > de-omweg-naar-santiago

Cees Nooteboom - De Omweg Naar Santiago

Het boek De Omweg Naar Santiago van de auteur Cees Nooteboom is 5 maal gevonden, 2 maal nieuw en 3 maal tweedehands. "De Omweg Naar Santiago" is nieuw te koop vanaf € 24,99 bij Bol.com. "De Omweg Naar Santiago" is tweedehands te koop vanaf € 15,20 bij Bol.com.

Nieuw (2) vanaf € 24,99 bij Bol.com Toon 2 nieuwe boeken
Tweedehands (3) vanaf € 15,20 bij Bol.com Toon 3 tweedehands boeken


De auteur van dit boek
Cees Nooteboom


Profiel van Cees Nooteboom
Nieuw
We hebben 2 nieuwe boeken gevonden
De Omweg Naar Santiago

Type: Paperback
ISBN: 9789403135076
Levertijd: 1

Aanbieder:
€ 24,99
De Omweg Naar Santiago

Type: Hardcover
ISBN: 9789023441304
Levertijd: 1

Aanbieder:
€ 34,99
Tweedehands
We hebben 3 tweedehands advertenties gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789403122007
   
Soort boek
Paperback


De omweg naar Santiago is een van de mooiste reisboeken uit de Nederlandse literatuur. Het is de neerslag van alle omzwervingen van Cees Nooteboom in Spanje, waarbij hij de lezer meeneemt op zijn ontdekkingstocht door de geschiedenis, kunst en literatuur van het land dat hem gaandeweg veroverde. <br /> <br /> ‘Spanje is bruut, anarchistisch, egocentrisch, wreed, Spanje is bereid zich voor onzin de das om te doen, het is chaotisch, het droomt, het is irrationeel. Wie niet geprobeerd heeft te verdwalen in de labyrintische complexiteit van zijn geschiedenis weet niet waar hij doorheen reist. Het is een liefde voor het leven, aan de verbazing komt nooit een eind.’ En uiteindelijk is De omweg naar Santiago een charmant zelfportret. ‘Het Spaanse karakter en het Spaanse leven corresponderen met “datgene waar ik over ga”, met bewuste en onbewuste dingen in mijn wezen, met wie ik ben.’ <br /> <br /> ‘Een mooier boek is nauwelijks denkbaar.’ – vrij nederland <br /> <br /> ‘Het best op dreef is Cees Nooteboom als hij over Spanje schrijft. Hier geldt de liefdevolle blik, het verlangen om iets nieuws te ontdekken, maar vooral om te koesteren wat hem al dan niet toevalt.’ – Arjen Fortuin in nrc handelsblad <br /> <br /> ‘Een ware meester in ironische wijsheid.’ – the independent
Prijs
€ 15,20
Bekijk boek
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789045012513
   
Soort boek
Paperback


De omweg naar Santiago is een van de mooiste reisboeken uit de Nederlandse literatuur. Het is de neerslag van alle omzwervingen van Cees Nooteboom in Spanje, waarbij hij de lezer meeneemt op zijn ontdekkingstocht door de geschiedenis, kunst en literatuur van het land dat hem gaandeweg veroverde. <br /><br />`Spanje is bruut, anarchistisch, egocentrisch, wreed, Spanje is bereid zich voor onzin de das om te doen, het is chaotisch, het droomt, het is irrationeel. Het veroverde de wereld en wist er niets mee te doen, het haakt in zijn middeleeuwse, Arabische, joodse en christelijke verleden en ligt daar met zijn eigenzinnige steden gebed in die oneindige lege landschappen als een continent dat aan Europa vastzit en geen Europa is. Wie niet geprobeerd heeft te verdwalen in de labyrintische complexiteit van zijn geschiedenis weet niet waar hij doorheen reist. Het is een liefde voor het leven, aan de verbazing komt nooit een eind. En uiteindelijk is De omweg naar Santiago een charmant zelfportret. `Het Spaanse karakter en het Spaanse leven corresponderen met datgene waar ik over ga, met bewuste en onbewuste dingen in mijn wezen, met wie ik ben.
Prijs
€ 17,95
Bekijk boek
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789045008509
   
Soort boek
Paperback


<p>De omweg naar Santiago is een van de mooiste reisboeken uit de Nederlandse literatuur. Het is de neerslag van alle omzwervingen van Cees Nooteboom in Spanje, waarbij hij de lezer meeneemt op zijn ontdekkingstocht door de geschiedenis, kunst en literatuur van het land dat hem gaandeweg veroverde.</p> <p>‘Spanje is bruut, anarchistisch, egocentrisch, wreed, Spanje is bereid zich voor onzin de das om te doen, het is chaotisch, het droomt, het is irrationeel. Wie niet geprobeerd heeft te verdwalen in de labyrintische complexiteit van zijn geschiedenis weet niet waar hij doorheen reist. Het is een liefde voor het leven, aan de verbazing komt nooit een eind.’ En uiteindelijk is De omweg naar Santiago een charmant zelfportret. ‘Het Spaanse karakter en het Spaanse leven corresponderen met “datgene waar ik over ga”, met bewuste en onbewuste dingen in mijn wezen, met wie ik ben.’</p> <p>‘Een mooier boek is nauwelijks denkbaar.’ – vrij nederland</p> <p>‘Het best op dreef is Cees Nooteboom als hij over Spanje schrijft. Hier geldt de liefdevolle blik, het verlangen om iets nieuws te ontdekken, maar vooral om te koesteren wat hem al dan niet toevalt.’ – Arjen Fortuin in nrc handelsblad</p> <p>‘Een ware meester in ironische wijsheid.’ – the independent </p>
Prijs
€ 23,98
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Cees Nooteboom
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Rituelen

ISBN: 9789029531825


Bekijk boek

Nieuw (2)
vanaf € 14,99
Tweedehands (9)
vanaf € 9,95
Allerzielen

ISBN: 9789034512956


Bekijk boek

Nieuw (4)
vanaf € 15,50
Tweedehands (6)
vanaf € 8,95
Nieuw (2)
vanaf € 14,95
Tweedehands (4)
vanaf € 8,40