> > > > > aanbevelingen-nucleaire-geneeskunde

Nvng - Aanbevelingen Nucleaire Geneeskunde.

Het boek Aanbevelingen Nucleaire Geneeskunde. van de auteur Nvng is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Aanbevelingen Nucleaire Geneeskunde." is tweedehands te koop vanaf € 21,50 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 21,50 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789051667967
   
Soort boek
Paperback


Deze aanbevelingen beschrijven alle gangbare patiëntenonderzoeken die op een afdeling Nucleaire Geneeskunde kunnen worden uitgevoerd. De nadruk ligt op de kwaliteit van de procedures en de daarvoor noodzakelijke apparatuur en radiofarmaca.<br /><br />Het merendeel van de patiëntenonderzoeken betreft diagnostische verrichtingen. Echter, ook therapeutische behandelingen met behulp van radioactieve stoffen worden besproken. Verder komen in de Aanbevelingen ook fysische en farmaceutische aspecten aan de orde. Het boek is vooral bedoeld als handboek en naslagwerk op een afdeling Nucleaire Geneeskunde en voor degenen die nog in opleiding zijn. Het is echter geen leerboek.<br /><br />De in deze Aanbevelingen opgenomen protocollen zijn onder regie van de Commissie Kwaliteitsbevordering van de Nederlandse Vereniging voor Nucleaire Geneeskunde (NVNG) opgesteld door leden van de NVNG afkomstig uit verschillende disciplines. De Aanbevelingen zijn vastgesteld op een algemene ledenvergadering van de NVNG. Met deze publicatie worden de huidige inzichten binnen de Nucleaire Geneeskunde met betrekking tot kwalitatief goede patiëntenzorg vastgelegd.
Prijs
€ 21,50
Bekijk boek