> > > > > de-stille-stem

Jan Oegema - De Stille Stem

Het boek De Stille Stem van de auteur Jan Oegema is 2 maal gevonden, 1 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "De Stille Stem" is nieuw te koop vanaf € 23,50 bij Bol.com. "De Stille Stem" is tweedehands te koop vanaf € 18,70 bij Bol.com.

Nieuw (1) vanaf € 23,50 bij Bol.com Toon 1 nieuw boek
Tweedehands (1) vanaf € 18,70 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.

Andere auteurs

We hebben De Stille Stem ook gevonden geschreven door andere auteurs:

De Stille Stem

Nieuw
We hebben 1 nieuw boek gevonden
De Stille Stem

Type: Paperback
ISBN: 9789086598441
Levertijd: 1

Aanbieder:
€ 23,50
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789046810149
   
Soort boek
Paperback


'Hij legde zich erop toe om verborgen en naamloos te blijven,' schreef eeuwen geleden een biograaf over een Chinese wijze die na zijn dood zeer beroemd zou worden, Lao Zi. Deze wijze staat niet alleen, hij behoort tot diegenen die op het gebied van religie en spiritualiteit liever niet met hun overtuigingen op de voorgrond treden en die behept schijnen met altijd oproepbaar besef van niet-weten. Stillen in den lande, heetten ze bij ons in de Middeleeuwen ¬- nu zijn ze ook te vinden in het openbare leven, als dichter, politicus, zenmeester, theoloog. Openheid is hun hartswoord, dat zich uitdrukt in de scepsis over etiketten, indelingen, stelligheid, dogma's, beroep op algemeenheid of autoriteit. Openheid en scepsis: twee bewegingen uit een en dezelfde bron. <br />De stille stem probeert een houding te verwoorden die niet goed te verwoorden is, althans niet zonder gevoel voor paradox en de subtiliteit van leestekens. 'Ik heb je al geschreven wat voor mij geloof betekent,' schrijft in 1980 Václav Havel, dan een gevangene, later de president van zijn land, aan zijn vrouw. 'Een bepaalde toestand van de geest, en wel een toestand van voortdurend, energiek openstaan voor de dingen, van onophoudelijk vragen stellen, het is de behoefte [...] op ieder onverwacht moment de wereld te ''ervaren''.'<br />
Prijs
€ 18,70
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Jan Oegema
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Diep Uit Het Oor

ISBN: 9789086597789


Bekijk boek

Nieuw (2)
vanaf € 19,48
Tweedehands (0)
Vreemd Geluk

ISBN: 9789050185868


Bekijk boek

Nieuw (1)
€ 56,00
Tweedehands (0)
Keizersdrama

ISBN: 9789024453047


Bekijk boek

Nieuw (1)
€ 23,90
Tweedehands (0)