> > > > > vakgeheimen-van-het-sieraden-maken

Okeeffe - Vakgeheimen Van Het Sieraden Maken

Het boek Vakgeheimen Van Het Sieraden Maken van de auteur Okeeffe is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Vakgeheimen Van Het Sieraden Maken" is tweedehands te koop vanaf € 29,99 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 29,99 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789058773210
   
Soort boek
Hardcover


Dit prachtig ge?llustreerde boek toont vrijwel alle technieken van het sieraden maken. Stap voor stap leert de lezer ieder vakgeheim kennen. Het boek bevat nuttige tips en tientallen originele en spraakmakende werkstukken. U wordt ogenblikkelijk ge?nspireerd om zelf de mooiste sieraden te gaan maken.
Prijs
€ 29,99
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Okeeffe
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (2)
vanaf € 46,99
Tweedehands (0)
Groots Denken

ISBN: 9789070512873


Bekijk boek

Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 9,99