> > > > > autisme-wijzer-2dr

Onbekend - Autisme Wijzer 2dr

Het boek Autisme Wijzer 2dr van de auteur Onbekend is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Autisme Wijzer 2dr" is tweedehands te koop vanaf € 13,85 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 13,85 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789044116601
   
Soort boek
Paperback


Kinderen en jongeren met autisme of een autismespectrumstoornis hebben specifieke behoeften aan opvang, opvoeding, en onderwijs. Dit kan de school voor problemen plaatsen. Hoe zorg je immers het beste voor een kind met autisme? Autisme, eerst rijst al de vraag wat het precies is, vergt aangepaste leerinhouden en specifieke leersituaties. Leerkrachten en begeleiders moeten hiertoe voldoende worden opgeleid. Daarom brengt deze katern in kort bestek relevante informatie bijeen en zet het richtingwijzers uit naar praktisch handelen en verdere verkenning van het probleem.
Prijs
€ 13,85
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Onbekend
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Barcelona

ISBN: 9789021529561


Bekijk boek

Nieuw (2)
vanaf € 14,50
Tweedehands (10)
vanaf € 8,90
Nieuw (3)
vanaf € 19,50
Tweedehands (5)
vanaf € 7,95
New York

ISBN: 9789020986662


Bekijk boek

Nieuw (3)
vanaf € 22,75
Tweedehands (5)
vanaf € 9,30