> > > > > everest-hoogste-top

Onbekend - Everest Hoogste Top

Het boek Everest Hoogste Top van de auteur Onbekend is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Everest Hoogste Top" is tweedehands te koop vanaf € 13,70 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 13,70 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789059820012
   
Soort boek
Hardcover


Op 29 mei 1953 bereiken Edmund Hillary en Tenzing Norgay de top van de hoogste berg ter wereld. Niemand had hen dat voorgedaan. Dit prachtige boek is uitgegeven ter ere van de vijftigste verjaardag van hun historische klim. Het bevat de kroniek van de Everestverkenning, van de eerste jaren van de twintigste eeuw tot de dag van vandaag. Het is het eerste en ook enige boek dat gebruik kon maken van een volledige toegang tot de verbazend rijke foto-, documenten- en artefactenverzameling van de Royal Geographical Society.<br />Uit de meer dan 20.000 foto's werden er 400 zorgvuldig uitgekozen. Vele daarvan werden nooit eerder gepubliceerd. Ze tonen het onderzoek, de planning, de verkenningsexpedities en de bergbeklimmingen die door de Royal Geographical Society en de Alpine Club gezamenlijk werden georganiseerd, vanaf 1921 en met als hoogtepunt Hillary's en Tenzings succes. Dit boek bevat onder meer de eerste luchtfoto's van de Mount Everest; de laatste bekende foto van George Mallory en Andrew Irvine, die kort daarna zouden omkomen op de hellingen van de Everest; Hillary's beroemde foto van Tenzing Norgay, die trionfantelijk op de top van de Everest staat; beelden die het dagelijks leven van de expeditieleden maar ook de gevaren waaraan ze zich blootstelden, tonen; portretten van het leven en de gebruiken van de Sherpa's en andere Tibetaanse volken; en de spectaculaire schoonheid van het Everestmassief zelf.<br />Deze unieke en adembenemende beelden worden voorafgegan door inleidende teksten van Sir Edmund Hillary en Zijne Heiligheid de Dalai Lama. De hoofdstukken zijn geschreven door de beroemde bergbeklimmer Stephen Venables; de bekende bergsportjournalist en bergbeklimmer Ed Douglas; Judy en Tashi Tenzing, de kleinzoon van de beroemde Sherpa Tenzing Norgay; en de gerenommeerde historicus John Keay. Ook de eerste Nederlander en Belg die de top bereikten, René de Bos en Rudy Van Snick, brengen hun relaas van de gevaarlijke tocht.<br />Het resultaat is een werk van blijvende betekenis. Nooit eerder werd de sfeer van ontdekking, opwinding en succes zo goed beschreven, zoals die werd ervaren door diegenen die moedig en vastberaden genoeg waren om de hoogste berg ter wereld aan te durven.
Prijs
€ 13,70
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Onbekend
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Barcelona

ISBN: 9789021529561


Bekijk boek

Nieuw (2)
vanaf € 14,50
Tweedehands (10)
vanaf € 8,90
Nieuw (3)
vanaf € 19,50
Tweedehands (5)
vanaf € 7,95
New York

ISBN: 9789020986662


Bekijk boek

Nieuw (3)
vanaf € 22,75
Tweedehands (5)
vanaf € 9,30