> > > > > typhaon-01-typhaon

Onbekend - Typhaon 01. Typhaon

Het boek Typhaon 01. Typhaon van de auteur Onbekend is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Typhaon 01. Typhaon" is tweedehands te koop vanaf € 19,95 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 19,95 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789030370017
   
Soort boek
Hardcover


Een avonturenverhaal op zee met een paranormaal kantje.<br /> <br /> Nacht. Volle zee. Eleonore Bridgers zwalpt rond in een reddingssloep. Zij wordt in extremis van een gewisse dood gered door de bemanning van het zeilschip Typhaon. De sfeer aan boord van het schip intrigeert haar. Waarom wordt zij gemeden door de ruige zeebonken? Waarom worden steevast alle zeilen bijgezet als het stormt? Wanneer het schip de Sargassozee doorkruist, wordt het aangevallen door angstaanjagende zeemonsters. Wat voor wezens zijn het? En wie is die Meester van de Algen? En waarom mag geen enkele van de matrozen aan land blijven als hij dat wil? Luitenant Vernon Milburn, de enige die Eleonore wat aandacht schenkt, vertelt haar het verhaal van de Typhaon?
Prijs
€ 19,95
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Onbekend
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Barcelona

ISBN: 9789021529561


Bekijk boek

Nieuw (3)
vanaf € 14,50
Tweedehands (10)
vanaf € 8,90
Poems

ISBN: 9781019876305


Bekijk boek

Nieuw (11)
vanaf € 15,00
Tweedehands (0)
Nieuw (3)
vanaf € 19,50
Tweedehands (6)
vanaf € 7,95