> > > > > op-molenpad-in-het-gelders-rivierengebied

Hans Ouweneel - Op Molenpad In Het Gelders Rivierengebied

Het boek Op Molenpad In Het Gelders Rivierengebied van de auteur Hans Ouweneel is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Op Molenpad In Het Gelders Rivierengebied" is tweedehands te koop vanaf € 25,09 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 25,09 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789080419377
   
Soort boek
Paperback


In deze uitgave in de Op Molenpad reeks staan de 45 overgebleven molens in het Gelders Rivierengebied centraal. Op boeiende wijze wordt ingegaan op de rol die poldermolens eeuwenlang speelden bij het drooghouden van de laag gelegen polders die veel te lijden hebben gehad van overstromingen. De korenmolens waren eeuwenlang van cruciaal belang voor de voedselvoorziening van mens en dier. Verspreid over de dorpen en (vesting) steden is nog een rijke variatie aan verschillende typen polder- en korenmolens te vinden. Al deze 38 resterende koren- en 7 poldermolens in het Gelders Rivierengebied worden op aansprekende wijze voor een breed publiek in woord en beeld gebracht.
Prijs
€ 25,09
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Hans Ouweneel
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 20,60
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 11,95
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 25,00