> > > > > de-ark-in-de-branding

D. Ouweneel - De Ark In De Branding

Het boek De Ark In De Branding van de auteur D. Ouweneel is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "De Ark In De Branding" is tweedehands te koop vanaf € 5,00 bij www.deboekenhoeve.nl.

Tweedehands (1) vanaf € 5,00 bij www.deboekenhoeve.nl Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
www.deboekenhoeve.nl
W.J. Ouweneel | de ark in de branding | pijlboek nr. 1. In het boek ‘De ark in de branding’ biedt de schrijver — bioloog aan de rijksuniversiteit te Utrecht — een aanzienlijke hoeveelheid wetenschappelijke gegevens over o.a. de ouderdom en de opeenvolging’ van aardlagen. Dr. Ouweneel gaat van de stelling uit, wanneer de zondvloed — een wereldomvattende katastrofe — werkelijk heeft plaats gevonden, de sporen daarvan in de aardkorst te zien moeten zijn. Ten aanzien van de vorming van aardlagen, de ouderdom ervan en het ontstaan van dier-en plantensoorten staan twee modellen (theorieën) tegenover elkaar nl. het evolutiemodel en het scheppingsmodel. Het evolutiemodel veronderstelt een zeer oude aarde. De vorming van vele aardlagen zou in de loop van miljoenen jaren zeer geleidelijk (uniformitarisme) hebben plaats gevonden. Verder veronderstelt het dat het leven op aarde zich ontwikkeld heeft — eveneens in miljoenen jaren — door geleidelijke overgang van lagere in hogere organismen. Het scheppingsmodel gaat er daarentegen van uit dat God alles geschapen heeft en dat de ouderdom van de aarde ten hoogste 10000 jaar is. Dus een jonge aarde en geschapen planten-en diersoorten en mensen. Het zal duidelijk zijn dat in dit model de zondvloed een centrale plaats ineemt.ISBN: 9060641507 Paperback - Uitgeverij Buijten & Schipperheijn - Amsterdam - 1976 - 180 pag. Gebruikte softcover in goede staat.
Prijs
€ 5,00
Bekijk boek


Andere populaire boeken van D. Ouweneel
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Kleine Kudde, De

ISBN: 9789060647097


Bekijk boek

Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 11,00
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 19,99
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 8,99