> > > > > godsdienst-filosofisch-bekeken

Cortois Paul - Godsdienst Filosofisch Bekeken

Het boek Godsdienst Filosofisch Bekeken van de auteur Cortois Paul is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Godsdienst Filosofisch Bekeken" is tweedehands te koop vanaf € 21,90 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 21,90 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789028933675
   
Soort boek
Paperback


Hoe verhoudt filosofisch denken zich tot religie? Hoe ent een geloofssysteem zich op religie als praktijk? De aard van de religieuze taal; de plaats van ritueel handelen en van mystiek of spiritualiteit; de psychologische wortels in de structuur van het verlangen; de rol van interpretatie en rationaliteit in godsdienst binnen de moderne en postmoderne cultuur: religie blijft ook vandaag het denken uitdagen en boeien, en dit op zeer diverse wijzen, even uiteenlopend als in de samenleving zelf. Voor dit tweede volume van de reeks Religie heen""terug, een initiatief van de KU Leuven samen met de Universiteit Antwerpen, werden veertien opstellen geschreven over godsdienst vanuit godsdienstfilosofisch perspectief. De auteurs zijn ingegaan op de vraag hun filosofische positie met betrekking tot religie kernachtig en op persoonlijke wijze weer te geven. Het gaat om méér dan een interne discussie: filosofen van hier hebben zich in kwesties rond religie niet bepaald tot het vertolken en naprate
Prijs
€ 21,90
Bekijk boek