> > > > > astrid-ijskoud-hoe-je-die-kleine-muis-het-best-aanpakt

Fabrice Parme - Astrid Ijskoud - Hoe Je Die Kleine Muis Het Best Aanpakt

Het boek Astrid Ijskoud - Hoe Je Die Kleine Muis Het Best Aanpakt van de auteur Fabrice Parme is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Astrid Ijskoud - Hoe Je Die Kleine Muis Het Best Aanpakt" is tweedehands te koop vanaf € 12,99 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 12,99 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789002263958
   
Soort boek
Hardcover


Astrid IJskoud heeft alles om gelukkig te zijn want haar ouders zijn rijk. Schatrijk. Ze woont in een huis, zeg maar gerust een paleis, dat boven New York uittorent. Alleen: ze verveelt zich stierlijk en voelt zich eenzaam. Daarom trekt Astrid van zodra ze maar kan op avontuur. Ze wil de wereld ontdekken — en haar gouvernante en de butler van de familie proberen te voorkomen dat dat niet uit de hand loopt. Overal maakt ze vrienden — al loopt dat niet altijd van een leien dakje. Astrid IJskoud is één van de beste kinderstrips van de voorbije jaren, voor de jeugd van 7 tot 77 jaar. Bedenker en tekenaar Fabrice Parme maakte eerder reeksen als Familie Piraat en Koning Snotneus, en tekende het Robbedoes-verhaal Paniek op de Atlantische Oceaan (op scenario van Lewis Trondheim). Hij geldt als één van de beste Franse stripmakers van zijn generatie.
Prijs
€ 12,99
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Fabrice Parme
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (1)
€ 16,99
Tweedehands (0)
Nieuw (1)
€ 14,95
Tweedehands (0)
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 37,21