> > > > > mode-de-musical

Piet Paris - Mode, De Musical

Het boek Mode, De Musical van de auteur Piet Paris is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Mode, De Musical" is tweedehands te koop vanaf € 25,35 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 25,35 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789059373921
   
Soort boek
Paperback


De visie van mode-illustrator Piet Paris<br />Mode-illustrator Piet Paris laat in Mode, de musical zien hoe hij naar mode, kunst en stijlverschillen kijkt. De hoofdrollen zijn voor Chantal en Simone, twee uiteenlopende persoonlijkheden: de ??n barok en frivool, de ander strak en modern. Met zijn keuze van favoriete kledingstukken, accessoires en portretten uit de collectie van het Centraal Museum geeft Piet Paris zijn eigen, verrassende visie op mode. Zijn ongewone associaties geven te denken over trends, vluchtigheid en stijlen die de regels volgen of juist negeren.<br />PIET PARIS maakt tekeningen voor o.a. internationale kranten en (mode)tijdschriften zoals Vogue en ELLE. Hij was drie keer artistiek directeur van de Arnhem Mode Bi?nnale en is creative director van de Nederlandse Harper's Bazaar.<br />Mode, de musical bevat bijdragen van bekende Nederlandse mode-experts:<br />C?CILE NARINX (ELLE, de Volkskrant en Harper's Bazaar)beschrijft de 'smaak' van de hoofdrolspelers<br />JOHN DE GREEF (moderedacteur bij Elsevier)interviewt Piet Paris over zijn visie en keuzes<br />NINKE BLOEMBERG (modeconservator van het Centraal Museum)doet verslag van de werkzaamheden backstage<br />GEORGETTE KONING (van het populaire modeblog independentfashiondaily.doc) belicht de geschiedenis van de rode loper<br />ANTONIA COLLAGES (Tonny Timmermans) brengt topstukken uit de museumcollectie zo bijeen dat oude stukken modern blijken<br />
Prijs
€ 25,35
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Piet Paris
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Piet Paris

ISBN: 9789089102294


Bekijk boek

Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 227,50