> > > > > dominicus-landengids-maleisi-en-singapore

Leon Peterse - Dominicus Landengids - Maleisi? En Singapore

Het boek Dominicus Landengids - Maleisi? En Singapore van de auteur Leon Peterse is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Dominicus Landengids - Maleisi? En Singapore" is tweedehands te koop vanaf € 27,00 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 27,00 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789025752293
   
Soort boek
Paperback


Maleisi? laat zich het best omschrijven als Azi? in een notendop. Maleiers, Chinezen en Indiase immigranten wonen er met en naast elkaar. In het land heeft de modernisering in hoog tempo toegeslagen, maar onder het oppervlak gaat een unieke mengeling van traditionele culturen schuil. Juist die culturele veelzijdigheid oefent op bezoekers een grote aantrekkingskracht uit. <br />Maleisi? heeft de bezoeker veel te bieden. In de hoofdstad vind je koloniale gebouwen naast hypermoderne kantoorcomplexen. In Melaka herleeft het Nederlandse koloniale verleden. Dorpen aan de oostkust zijn bastions van traditionele Maleise cultuur. Voor natuurliefhebbers zijn er nationale parken, terwijl eilanden met palmenstranden uitnodigen tot relaxen, snorkelen en duiken. Grottempels, theegebieden en fraaie moskee?n maken het beeld compleet. Maleisisch Borneo biedt de reiziger de mogelijkheid de longhouses van de Iban te bezoeken en in contact te komen met de oorspronkelijke bevolking. Een andere opvallende bewoner, de orang-oetan, leeft in de bossen van Sabah. <br />Het hypermoderne Singapore heeft een uitgesproken Chinees karakter. Het mooie koloniale centrum, de kleurrijke wijken van de verschillende bevolkingsgroepen, het winkelparadijs op Orchard Road, de uitstekende restaurants en een van de mooiste dierentuinen ter wereld bestempelen Singapore tot een uitstekend startpunt van een rondreis. <br />
Prijs
€ 27,00
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Leon Peterse
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (2)
vanaf € 9,90
Tweedehands (1)
€ 12,85
India

ISBN: 9789025722210


Bekijk boek

Nieuw (0)
Tweedehands (2)
vanaf € 10,99
India

ISBN: 9789025752910


Bekijk boek

Nieuw (2)
vanaf € 36,90
Tweedehands (0)