> > > > > de-droom-van-mijn-moeder

Perizonius, Maroesja - De Droom Van Mijn Moeder

Het boek De Droom Van Mijn Moeder van de auteur Perizonius, Maroesja is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "De Droom Van Mijn Moeder" is tweedehands te koop vanaf € 50,50 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 50,50 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.

Andere auteurs

We hebben De Droom Van Mijn Moeder ook gevonden geschreven door andere auteurs:

De Droom Van Mijn Moeder

Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789046800508
   
Soort boek
Paperback


<p>Eind jaren zeventig kozen veel mensen voor het ideaal van Bhagwan. Zo ook de moeder van Maroesja Perizonius. Als Maroesja zes jaar is, wordt ze ingelijfd als sannyasin (leerling). Zeven jaar later verhuist ze met haar moeder naar een commune in Amsterdam. Maar wanneer haar moeder beseft dat deze plek voor haar dochter bepaald geen veilige thuishaven is, verlaat ze met haar dochter de beweging.<br />In De droom van mijn moeder vertelt Perizonius op integere wijze niet alleen over haar persoonlijke ervaringen, maar ook over de Bhagwan-beweging in het algemeen. Wat begon als een utopie, met op het hoogtepunt meer dan een half miljoen aanhangers wereldwijd, eindigde in een sekte waarin macht en gehoorzaamheid een grotere rol speelden dan persoonlijke vrijheid.</p>
Prijs
€ 50,50
Bekijk boek