> > > > > honderd-jaar-jukebox

Michael Pearce - Honderd Jaar Jukebox

Het boek Honderd Jaar Jukebox van de auteur Michael Pearce is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Honderd Jaar Jukebox" is tweedehands te koop vanaf € 19,95 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 19,95 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789061133131
   
Soort boek
Hardcover


<p>Dit boek is een warm eerbetoon aan de machine die in de jaren veertig en vijftig zonder uitzondering het meest geliefde - soms zelfs het meest gehate - symbool van die tijd mag worden genoemd. Ooit behoorde het tot de vaste inventaris van duizenden caf?s en wegrestaurants, verspreid over het hele grondgebied van de Verenigde Staten.<br />De rijke geluiden uit deze weelderige machines transformeerden de atmosfeer. Duizenden romances (en af en toe een vechtpartij) begonnen in het zachte schijnsel van de jukebox. En in latere jaren, toen de kleuren verschoten waren, toen de kasten smerig waren geworden, het glas ervan gebroken en het glimmende metaal dof was geworden en de stekkers uiteindelijk uit het stopcontact werden gehaald en de jukeboxen werden weggesleept om te worden opgeslagen of gesloopt, was het net alsof er iets - bijna onopgemerkt - was gestorven.<br />Maar hun magie verdween zeker niet tegelijk m?t het apparaat. Vandaag de dag worden ze weer opnieuw ontdekt, worden ze uit hun stoffige rustplaatsen gehaald, vol liefde in oude luister hersteld en in huis neergezet, terwijl ze zelfs weer in bars worden opgesteld.<br />Dit boek is geschreven in een tijd die later ooit misschien nog wel eens zal worden beschouwd als een keerpunt in de geschiedenis van de jukebox. De technologie heeft gezorgd voor een CD-jukebox, in wezen het uiterst bereikbare in de ontwikkeling van de jukebox. Tezelfdertijd zijn twee van de belangrijkste fabrikanten, Rock-Ola en Wurlitzer, met veel succes op de markt gekomen met moderne replica?s van vroegere machines - terwijl de oude machines verzamelobjecten zijn geworden.<br />Terwijl u de zwijgende pagina?s omslaat, kunt u zich misschien gaan verbeelden het geluid van het orkest van Glenn Miller te horen, of de stemmen van Bing Crosby, de Andrew Sisters, Chuck Berry, Muddy Waters, Hank Williams, Elvis Presley, Buddy Holly...<br />De jukebox is niet dood, lang leve de jukebox!</p>
Prijs
€ 19,95
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Michael Pearce
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (2)
vanaf € 12,50
Tweedehands (0)
Nieuw (1)
€ 11,99
Tweedehands (0)
Nieuw (1)
€ 10,52
Tweedehands (0)