> > > > > boekhouden-in-kort-bestek

Jean Pierre Vincke - Boekhouden In Kort Bestek

Het boek Boekhouden In Kort Bestek van de auteur Jean Pierre Vincke is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Boekhouden In Kort Bestek" is tweedehands te koop vanaf € 17,85 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 17,85 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789400001015
   
Soort boek
Paperback


In heel wat opleidingen komt een inleidende cursus boekhouden voor. De student krijgt een basis mee, zodat hij later in het beroepsleven de principes van het boekhouden begrijpt en ze eventueel zelf, in beperkte mate, kan toepassen. De student/lezer leert de basisprincipes van het boekhouden kennen: volledigheid, periodiciteit, continu?teit, voorzichtigheid en consistentie, enz.<br />De techniek van het dubbel boekhouden wordt stap voor stap opgebouwd aan de hand van een ?rode draad?-voorbeeld. Daarna worden de meest voorkomende transacties met voorbeelden uitgewerkt.<br />Ook de inventarisverrichtingen bij het einde van het boekjaar om vanuit de boekhouding te komen tot het financi?le eindrapport ? de jaarrekening ? worden uitgeklaard. De auteurs gaan ook kort in op de consolidatie en de evolutie naar de IFRS-normen. <br />Door middel van oefeningen kan de student/lezer zelf aan de slag.<br />Jean Pierre Vincke is erebedrijfsrevisor, spreker in het kader van vormingscycli over vennootschapsrecht, boekhoudrecht en financi?le analyse, gastprofessor aan de Hogeschool-Universiteit Brussel en lesgever aan de Koninklijke Militaire School.<br />Jo Van den Bossche is directeur van de EHSAL Management School. Verder doceert hij onder meer vakken als vennootschapsboekhouden, boekhoudrecht en financi?le analyse aan de Hogeschool-Universiteit Brussel.<br />
Prijs
€ 17,85
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Jean Pierre Vincke
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 39,95
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 72,33