> > > > > gele-rivier-is-bevrozen

Leo Pleysier - Gele Rivier Is Bevrozen

Het boek Gele Rivier Is Bevrozen van de auteur Leo Pleysier is 2 maal gevonden, 0 maal nieuw en 2 maal tweedehands. "Gele Rivier Is Bevrozen" is tweedehands te koop vanaf € 8,95 bij Bol.com.

Tweedehands (2) vanaf € 8,95 bij Bol.com Toon 2 tweedehands boeken
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 2 tweedehands advertenties gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789023432920
   
Soort boek
Paperback


Goed, maar een paar vlekjes aan de bovenkant van het papier van het in de kast staan.
Prijs
€ 8,95
Bekijk boek
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789023400417
   
Soort boek
Paperback


De Gele Rivier is bevrozen. En ik had nog maar pas geleerd op school dat we niet bevrozen mochten zeggen, maar wel bevroren. ''Met een -rrrr,'' zei de meester. ''Met een -rrrr in plaats van een -zzzz.'' Maar die fout deerde nu niet in het minst. Integendeel. Zo'n stralende, heldere en welluidende zin, vond ik het, die zij nu ineens had uitgesproken.'<br />Aan het woord in de nieuwe roman van Leo Pleysier is een jongetje dat gefascineerd raakt door een tante die non is en voor de missie in China werkt.<br />In tegenstelling tot de moeder en de zuster die in Wit is altijd schoon en De kast in hun eigen gretige taalgebruik geportretteerd worden, doet de tante in De Gele Rivier is bevrozen vrijwel haar mond niet open. De jeugdige ik-figuur moet zijn nieuwsgierigheid naar dat ijle wezen in habijt bevredigen met de afstandelijke brieven die zij over haar avontuurlijke en gevaarlijke leven in China aan de achtergebleven familie in Belgi? schrijft, en met wat anderen over en tegen haar zeggen tijdens het korte verlof dat zij bij die familie doorbrengt. Hierdoor ontstaat voor de lezer een geestig en ontroerend beeld van het milieu waarin het jongetje opgroeit. Maar tevens een beeld dat als een mal past om de raadselachtige leegte die de tante voor hem is.<br />De pers over De Gele Rivier is bevrozen:<br />'Mooier en ontroerender proza is er dit jaar in Nederland niet verschenen ... een juweeltje.' Cyrille Offermans, Vrij Nederland<br />'De vermenging van taalgevoeligheid en lijfelijke sensaties maakt dit boek tot een zeer plastisch en pakkend verhaal.' Jaap Goedegebuure, HP/De Tijd<br />'Het beste boek dat Pleysier ooit scbreef en een hoogtepunt in de recente Vlaamse literatuur.' John Vervoort, Het Nieuwsblad
Prijs
€ 10,99
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Leo Pleysier
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
De Kast

ISBN: 9789023400424


Bekijk boek

Nieuw (1)
€ 19,99
Tweedehands (2)
vanaf € 11,85
Waar Was Ik Weer

ISBN: 9789023431459


Bekijk boek

Nieuw (1)
€ 7,90
Tweedehands (1)
€ 8,95
Zwart Van Het Volk

ISBN: 9789023435990


Bekijk boek

Nieuw (1)
€ 34,50
Tweedehands (1)
€ 4,00